اقتصادی و سیاسی
 
 

 

 

صدای آمریکا (واشنگتن) – یکی از زندانیان سیاسی دربند در ایران از فعالان حقوق بشری جهان خواست به آنچه که او ایجاد عمدی محیطی نامناسب برای زندانیان سیاسی و عقیدتی توسط مسئولان در زندان های ایران توصیف کرد، توجه بیشتری کنند.

رضا شریفی بوکانی، فعال سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج، در یک تماس تلفنی با شبکه خبری فارسی صدای آمریکا گفت که ده ها فعال سیاسی و عقیدتی در زندان رجایی شهر کرج در شرایط بسیار سختی بسر می برند.

این فعال سیاسی کرد در مکالمه ای تلفنی با برنامه ی «افق» از شرایط موجود در سالن دوازده بند چهار زندان رجایی شهر به شدت انتقاد کرد و گفت: «واقعا این برای ما بزرگترین شکنجه روحی است که درهای اینجا همیشه بسته است و تنها روزی دو ساعت هواخوری داریم.»

بنابر گزارش های منابع حقوق بشری، جمهوری اسلامی ایران پس از انتخابات بحث برانگیز ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بر شدت سرکوب و دستگیری فعالان سیاسی و حقوق بشری، دانشجویان و وکلا و نیز اعمال محدودیت های بیشتر بر رسانه ها، بطور گسترده ای افزوده است.

به گفته ی رضا شریفی، ۵۵ زندانی سیاسی و عقیدتی از جمله ده تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران، هیجده تن از افراد وابسته به احزاب کرد و یازده بهایی، از اعضای هیات علمی دانشگاه غیررسمی بهاییان، در آن بند محبوس هستند.

شریفی توضیح نداد که چگونه موفق به برقراری تماس تلفنی با صدای آمریکا شده است، اما گفت این امکان برای همه فراهم نیست و افزود «این تنها راهی است که می توانیم صدای خود را به بیرون برسانیم تا دنیا بفهمد ۵۵ تن در سخت ترین شرایط در این بند بسر می برند.»

به گفته شریفی بوکانی زندانیان سیاسی در زندان رجایی شهر از امکانات فرهنگی همچون دسترسی به کتابخانه و امکان تحصیل و نیز ورزش محروم هستند، در حالیکه این امکانات برای سایر زندانیان در بخشهای دیگر فراهم است. به گفته او بارها از رییس زندان نقل شده که دستور از مقامات بالا، دادستانی و وزارت اطلاعات، آمده که «این افراد باید در بدترین شرایط ممکن بمانند.»

او وضعیت روحی زندانیان سیاسی در آن بند را نامناسب توصیف کرد و گفت «۲۹ نفر از مجموع ۵۵ زندانی این بند قرص اعصاب مصرف می کنند.» وی در ادامه می گوید بعضی از هم بندی هایش، به ویژه تنی چند از بهاییان، با وجود داشتن بیماری های جدی و سن بالا از دسترسی به مراقبت های پزشکی و درمان محروم هستند.

«ما از حق ملاقات حضوری و حتی مکالمه ی تلفنی با عزیزانمان هم محروم هستیم.»

احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران، که در برنامه افق صدای آمریکا شرکت داشت، پس از شنیدن بخشهایی از صحبتهای شریفی بوکانی گفت «آنچه که وی توصیف کرد بطور معمول در تمام مصاحبه هایی که او با فعالین انجام داده بیان شده است».

مأموریت آقای شهید پس از یک سال بررسی وضع حقوق بشر در ایران و انتشار گزارش هایی در همین زمینه در ماه مارس توسط سازمان ملل متحد تمدید شد. وی در آخرین گزارش خود گفته است حدود ششصد و هفتاد مورد اعدام در سال گذشته در ایران به ثبت رسیده که بیشتر آنها محکومین مواد مخدر بوده اند و تعدادی نیز به جرم اهانت به اسلام مجازات شده اند.

آقای شهید با تأیید صحبتهای شریفی بوکانی می گوید از برخورد متفاوت با زندانیان سیاسی در زندانهای جمهوری اسلامی ایران آگاه است و می افزاید: «من از سطح پایین استانداردهای حقوق بشر در رفتار با آنچه که فعالان سیاسی دربند در ایران خوانده می شود نگران هستم.»

ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا تا کنون تحریمهای متعددی را علیه مسئولین نیروهای امنیتی، قوه قضاییه، و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار تعدادی از شرکتها و سازمانهای دیگر، بدلیل نقض حقوق بشر وضع کرده اند.

هادی قائمی، مدیر اجرایی کمپین بین المللی برای حقوق بشر در ایران و مهمان دیگر برنامه افق، با استقبال از تمدید مأموریت احمد شهید خطاب به مسولان جمهوری اسلامی ایران گفت: «آنها نمی توانند مانعی برای انجام مأموریت گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران ایجاد کنند.»

آقای قائمی از «عدم استقلال قوه قضاییه در ایران» به عنوان مهم ترین مشکل موجود یاد کرد و گفت: «قوه ی قضاییه به ابزاری در دست وزارت اطلاعات تبدیل شده است.» این وضعیت به گفته او به ویژه در سه سال گذشته بدتر شده است.

تهران به گزارشگر ویژه ی سازمان ملل اجازه ورود به ایران را نداده و با رد گزارشهای احمد شهید، وی را متهم به پیروی از سیاستهای غرب کرده است. جمهوری اسلامی کشورهای غربی را به استفاده ابزاری از مقوله حقوق بشر برای پیگیری اهداف سیاسی خود و اعمال فشار بیشتر با هدف به انزوا کشاندن ایران متهم می کند.

احمد شهید که در گزارشهایش اوضاع زندان و زندانیان در ایران را بطور کلی مورد بررسی قرار داده بود از همه کسانی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند دعوت کرد تا اطلاعاتشان را در اختیار او قرار دهند تا وی بتواند در گزارشهای آتی خود به این مقوله با توجه و تمرکز بیشتری بپردازد.

او در ادامه تأکید می کند که «لازم است از ایران درخواست شود تا حکومت قانون را به اجرا بگذارد، قوانینی که خودشان وضع کرده اند اما به دقت اعمال نمی شود.»

شریفی بوکانی که در حال سپری کردن حکم سه سال و نیم حبس خود به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت کشور است، طی تماسی با «افق» از انعکاس گفته های خود و هم بندی هایش توسط صدای آمریکا، به رغم تهدیدهایی که ممکن است متوجه او باشد، ابراز رضایت کرد و گفت امیدوار است اقدام وی نتیجه ای مثبت داشته باشدشنبه 16 ارديبهشت 1391برچسب:حک کردن, sql, آموزش, کامپیوتر, , :: 17:8 ::  نويسنده : فردین
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی در زیر آموزش تصویری SQL Server 2008 را بررسی میکنیم توجه کنید که شما میتواند آموزش SQL Server 2008 را به همراه چند بخش آموزشی دیگر که بصورت شبیه سازی شده و تعاملی درس داده شده است و رایگان نیز میباشد از لینک آموزش SQL Server دانلود کنید. در انتهای این آموزش تصویری نیز کل آموزش (هم متن و هم تصویری) در یک فایل PDF پیوست است.

به آموزش SQL Server 2008 خوش آمديد. در اين قسمت مي‌خواهيم روش نصب و کار با SQL Server 2008 را بررسي کنيم.
سادگي استفاده از نرم افزار آموزش SQL Server 2008 و همچنين هماهنگي کامل آن با NET Platform. باعث شده تا کاربران اين پايگاه داده افزايش چشم‌گيري داشته باشند. نسخه 2008 اين پايگاه داده داراي قابليت‌هاي جديدي است که باعث شده تا SQL Server 2008 بتواند رقيب بسيار خطرناکي براي رقيب ديرينه خود يعني Oracle باشد.
SQL Server 2008 داراي سرويسهاي مختلفي است که با استفاده از همه آنها مي‌توانيد يک پايگاه داده قدرتمند ايجاد کنيد. در هسته اين نرم افزار يک موتور پايگاه داده‌اي رابطه‌اي قوي وجود دارد. در اين قسمت شما مي‌توانيد داده‌هاي خود را ذخيره کنيد، تغيير دهيد و بازيابي نمائيد.
SQL Server 2008 داراي سرويسهاي مختلفي است که با استفاده از همه آنها مي‌توانيد يک پايگاه داده قدرتمند ايجاد کنيد. در هسته اين نرم افزار يک موتور پايگاه داده‌اي رابطه‌اي قوي وجود دارد. در اين قسمت شما مي‌توانيد داده‌هاي خود را ذخيره کنيد، تغيير دهيد و بازيابي نمائيد. ليست قسمتهاي ديگر اين نرم افزار را در زير مشاهده مي‌کنيد.
• سرويس Analysis
• سرويس Integration
• سرويس Notification
• سرويس Reporting
• سرويس Service Broker
• قبول کدهاي VB.NET و C#
• قبول سرويس HTTP
• سرويس Replication
• سرويس Full-Text Search
نگارشهاي مختلف SQL Server 2008
نرم افزار SQL Server 2008 داراي نگارشهاي مختلف زير است که در اين نرم‌افزار آموزشي از نگارش Enterprise که کاملترين نسخه SQL Server مي‌باشد استفاده مي‌کنيم.
• Enterprise
• Standard
• Workgroup
• Developer
• Web
• Express
قابليتهاي جديد در SQL Server 2008
قابليت‌هاي جديد اضافه شده درSQL Server 2008 به شرح زير است:
• اضافه شدن Persian Collection
• اضافه شدن نوع داده datetime2 و همچنين بهبود و افزايش دقت براي نگهداري نوع داده DateTime
• اضافه شدن نوع‌هاي داده geography و geometry براي دادها‌يي که با نقشه هاي زميني و هوايي سرو کار دارند.
• بهبود کارايي و افزايش سرعت بازيابي اطلاعات نسبت به نسخه هاي قبل
• قابليت Auto Complete کردن خودکار
• قابليت Syntax Checking يا غلط يابي خودکار
• مقدار دهي متغير هاي به صورت خطي
ارتقا و بهبود چشم گير Transact-SQL
• قابليت trace کردن Queryها
• قابليت ايجاد User Defined Types و Defined Aggregates User با ظرفيتي بالاتر از 8KB
• قابليت ارسال داده هاي بزرگ به توابع و Procedureها با قابليت جديد Table-Value Parameters
• توانايي انجام چندين پردازش توسط دستور جديد MERGE
• Model hierarchical data براي ايجاد نمودارهاي درختي و چارت ها توسط يکي از نوع هاي داده جديد به نام HierarchyID
• سيستم يکپارچه و ارتقا يافته Full-Text Indexes که با سرعتي بالا متن‌ها را جستو جو مي‌کند.
• اضافه شدن Linq براي توسعه دهندگاني که با Linq آشنايي دارند
• مديريت بر روي فايل ها توسط قابليت FILESTREAM Data Type
• و ...
روش نصب SQL Server 2008

توجه کنيد که نسخه Enterprise در سيستم عاملهاي Windows Server نصب مي‌شود. در اين نرم افزار آموزشي مي‌خواهيم SQL Server 2008 Enterprise را بر روي windows Server 2003 Service Pack 2 نصب کنيم. در ابتدا بايد DVD برنامه نصب SQL Server را وارد DVD Drive خود قرار دهيد. در ادامه اين کار را انجام مي‌دهيم.ادامه مطلب ...


درباره وبلاگ


با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز که به ویلاگ این بنده سری زده اید و امید وارم که در وبلاگ من 1 مطابی رو پیدا کنی که به درد شما بخوره و بتوانی از آن استفاده مفید را انجام بدی . با نظرات خود ما را در انجام هر چه بهتر شدن وبلاگ یاری نمایید. شماره تماس با من 09141668615
شمارش معکوس برای آغاز گفتگوهای ایران با 1+5
خودرویی که شکل عوض می کند ثبت نام کاردانی به کارشناسی رژه کالسکه های عجیب و جالب در کراسنودار روسیه ... :: بزرگترین سنگ دنیا ... جدیدترین لباس عروس های تیر ماه 91 تصاویر دیدنی از عجیب ترین داشبورد های اتومبیل در جهان توصیه‌ های مهم امنیتی به کاربران گوشی های هوشمند زیبا ترین عکس های جدید عاشقانه ساخت ماوس هیبریدی جدید! عکس های زیبا از دریا عکس ترسناک‌ترین استخر دنیا «درهای بند ما در زندان همیشه بسته است» آموزش تصویری SQL Server 2008 قسمت 1 پیامک بازی با ((یارانه دهنده محترم)) بر سر یارانه پدیدار شدن آیات قرآن بر بدن یک نوزاد (+عکس) بدن كودک تبریزی خاصیت مغناطیسی دارد (+عکس) ماشین از دیدگاه دختر خانوووما + تصاویر بزرگترین قاتل قرن 21 +عکس چی میشد اگه این هالیوودی ها پشمالو بودند ؟! اینم از مجلس ایران.....ببین!!!+عکس بوسیدن فاطمه معتمد آریا توسط مجری مرد + عکس همه چیز در مورد شب زفاف دختر ۱۵ ساله که با ۲ ماه تن فروشی میلیونر شد + عکس شگفت انگیزترین ماهی کشور + عکس بلعیدن دست مردی توسط تمساح + تصاویرباور نکردنی 18+ بوی بد دهان دلیل کشته شدن یک نو عروس 17 ساله مراقبت یک سگ از جوجه غاز یتیم!/عکس بازداشت دختر نیمه عریان وزیر در خانه فساد!! +عکس خطرناک ترین بدلکاری سال+عکس مردی که با جنازه زنش چندین سال همبستری میکرد+عکس عکس های شخصی لیلا اوتادی در منزلش! شركت تك رايانه انلد ویروس جدید کامپیوتر آموزش ساختن ویروس تبلت Kindle Fire به نسخه ۶٫۳ آپدیت میشود پرواز ۴۸ ساعته هواپیمای خورشیدی! بی بی قصه های مجید درگذشت
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان درسی و آدرس fardin.851165965.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگان