اقتصادی و سیاسی
 
 
پنج شنبه 20 بهمن 1390برچسب:, :: 17:46 ::  نويسنده : فردین

  

 

عکس‌های زیبایی که می‌بینید، با هوشمندی تمام صحنه‌های تاسف برانگیزی در رابطه با تخلف‌های موتورسواران در شهر تهران را نشان می‌دهند. شوخی با این عکس‌ها فقط و فقط برای آگاه شدن کسانی است که در سطح شهر با موتور سیکلت تردد می‌کنند و با خطاهای ظاهرا بی‌اهمیت خود گاهی جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازندسوال شماره 1:

مقصد این افراد کجاست؟

الف: خانه ای که نذری پخش می‌کند
ب: خانه خودشان!
ج: جاده چالوس
د: هیچ جا
سوال شماره 2:

این مرد به چه فکر می‌کند؟

الف: به اینکه دوست دارد خلاف کند
ب: به اینکه بعد از این معروف می‌شود
ج: به اینکه در عکس خوش تیپ می‌افتد یا نه
د: به اینکه خوب شد امروز تی شرت قرمزش را پوشید

سوال شماره 3:

 

این عکس حاوی چه نکته‌ای است؟

الف: همه ماشین‌ها دارند با هم تخلف می‌کنند
ب: کلاه ایمنی وسیله‌ای است که آن را جلوی موتور صرفا برای زیبایی آویزان می‌کنند
ج: وسیله نقلیه‌ای که سمت راست ون ایستاده
د: در انتهای عکس پرچم ایران دیده می‌شود!
 

 

سوال شماره 4:

کدامیک از افرادی که در عکس می‌بیند به قانون احترام بیشتری گذاشته‌اند؟

الف: کسی که فرمان موتور را رها کرده و با موبایلش مشغول صحبت است
ب: کسی که موتورش را به چشم وانت می‌بیند
ج: کسی که 66 نفر را ترک موتور خود سوار کرده است
د: اصولا در این عکس کسی به قانون احترام نمی‌گذارد
 


این دوست عزیز چطور روی موتورش نشسته است؟
الف: به سختی
ب: با کلی بدبختی

ج: نخاعش را قطع کرده است
د: کار هرروزش است عادت کرده


 
 

 

 
 


عکسهای فوق العاده خلاقانه از هنر میکس دیجیتال
 
 

Pamela Villarruel دختر 17 ساله‌ای است که همراه 7 فرزند خود در Córdoba Province در کشور آرژانتین زندگی می‌کند.
او همه 7 فرزند خود را در سه مرحله بارداری به دنیا آورده است.
 

 

 


اولین بارداری او در سال 2005 بوده که یک پسر را به دنیا آورده، یعنی زمانی که تنها 14 سال سن داشته است.
 

 

 


در دو بارداری دیگر در سن 15 و 16 سالگی، او در هر کدام از آنها صاحب سه دختر سه قلو شده است.
 

 

 


Pamela در خانه مادرش زندگی می‌کند، مادری که با تمیز کردن منازل، تلاش در حمایت کردن از آنها را دارد.

 
طراحی خودرویی با صندلی‌های پازل گونه + عکسشركت هيونداي، طرح خودرو چند منظوره هشت نفره خود را در نمايشگاه خودرو 2012 دهلي نو به نمايش گذاشت.در اين خودرو كه هنوز در مرحله طراحي قرار دارد، براي افزايش ظرفيت سرنشينان خودرو، صندلي‌ها به صورت طراحي شش ضلعي مانند قطعات پازل كنار هم چيده شده‌اند.

براي طراحي صندلي‌ها از الگوي لانه زنبوري استفاده شده است، بطوري كه دو رديف 3 تايي صندلي در قسمت جلو و مياني و 2 صندلي نيز در بخش عقب خودرو تعبيه شده است.در صورت عدم نياز به رديف مياني، صندلي‌ها تا شده و خودرو به حالت ليموزين تبديل مي‌شود و براي سفر نيز 2 صندلي عقب جمع شده و فضاي مناسب براي گذاشتن وسايل ايجاد مي‌شود.

همچنين در صورت وجود بار حجيم يا خوابيدن درون خودرو، هفت صندلي به جز صندلي راننده قابليت جمع شدن و ايجاد فضاي باز كافي را دارد.طراحي شش ضلعي صندلي‌ها فضاي كافي براي پياده و سوار شدن افراد را فراهم مي‌كند. يك ستون مركزي نيز در اين خودرو در نظر گرفته شده و درها بطور كامل به بيرون باز مي‌شود.

حالت شش ضلعي براي قسمت جلوي خودرو و چراغ ها نيز حفظ شده است. يك موتور توربوشارژ بنزيني GDI نيز براي اين خودرو در نظر گرفته شده است.
 
 

 


 

 

  

شوخی رایجی بین دوستان در شبکه‌های اجتماعی هست که به هم وصیت می‌کنند که اگر من مردم فلان درایو هاردم را فرمت کنید. یا کلا هاردم را بسوزانید قبل از این که به دست خانواده‌ام برسد. یا ایمیلهایم را کلا پاک کنید.

در پس این شوخی یک حقیقت بزرگ نهفته است! این که همه، اطلاعاتی داریم که به هر دلیلی ( مثلا خیلی آبروبری است! ) یا از شوخی گذشته مربوط به اطلاعات مالی و کاری ماست که دوست نداریم در هیچ حالتی کسی به آنها دسترسی داشته باشد.

معمولا چیزی که از دسترس دیگران به این اطلاعات جلوگیری می‌کند پسوردهایی است که ما از آنها استفاده می‌کنیم. پسوردهایی که بعضی از ما اصلا به قدرت و کیفیت آنها اهمیت نمی‌دهیم!

امروز باز هم به یکی از سوالات شما پاسخ می‌دهیم. این که یک پسورد قوی چه ویژگی‌هایی دارد و چطور می‌شود فهمید چقدر طول می‌کشد پسورد ما هک بشود؟ ادامه مطلب ...


 
تسلیت بیل گیتس برای مرگ نابغه 16 ساله رایانه

درگذشت نابغه ۱۶ ساله کامپیوتر اهل پاکستان با موجی از پیام های تسلیت از نقاط مختلف جهان روبه رو شد.

 ادامه مطلب ...


سه شنبه 5 بهمن 1390برچسب:هوش مصنوعی,هوش,مخترع, :: 15:25 ::  نويسنده : فردین

 

www.pcday.ir

جان مک کارتی ، خالق زبان برنامه نویسی لیسپ و هوش مصنوعی در سن ۸۴ سالگی درگذشت. این خبر از تویتر دانشکده مهندسی دانشگاه استنفورد  اعلام شده است.
وی در سال ۱۹۸۵ زبان برنامه نویسی لیسپ را ساخت و این زبان مبنای هوش مصنوعی قرار داده شد. همچنین در سال ۱۹۶۰ در دانشگاه  MIT ، جان کاغذ توابع بازگشتی را ساخت که توسط دستگاه محاسبه می‌شد، از نماد‌های همین زبان برنامه نویسی بود. این بخش اول یکی از توابع برنامه نویسی بود که تا به امروز هم مورد استفاده قرار گرفته است.
او عقیده داشت که دستگاه میتواند مثل انسان حس داشته باشد و دارای عقل و هوش واقعی باشد و باید همینطور برنامه ریزی و طراحی بشود. او در سال ۱۹۹۵ تحقیقاتی در باب این موضوع انجام داد که ” اگر دستگاه میتواند کاری را انجام دهد، پس یک ماشین حساب خودکار میتواند برای شبیه سازی ماشین برنامه ریزی شود “.
” سرعت و ظرفیت ماشین‌ها و کامپیوتر‌های امروزی برای شبیه سازی بسیاری از کارکردهای مغز انسان کافی است ، اما مشکل ما عدم ظرفیت ماشین نیست . بلکه ناتوانی در نوشتن برنامه ای برای بهره گیری کامل از آنچه در مغزمان وجود دارد است. ”
مک کارتی در سال ۱۹۲۷ در بوستون در خانواده ی سوسیالیستی به دنیا آمد و درست هنگامی‌که خانواده ی او به دلیل رکود اقتصادی مجبور به مهاجرت‌های فراوان بودند. وقتی که خانواده اش در لس انجلس زندگی میکردند او مشغول خواندن علوم ریاضی و همچنین کتاب‌های دانشکده Catltech میکرد.
هنگامی‌که او در Catltech میخواست ثبت نام کند به او گفته شد که ” نیاز نیست علوم ریاضیات دو سال اول را بخوانی و تو نیاز به این علم نداری ” (چون به این علوم تسلط داشت) .او مدرک لیسانس خود را در مقطع ریاضیات از دانشگاه صنعتی کالیفرنیا در سال ۱۹۴۸ دریافت کرد و دکتری را دانشگاه پرینستون در سال ۱۹۵۱ کسب کرد.
مک کارتی پس از انتصاب کوتاه در پرینستون ، MIT و دارتموث به دانشگاه استنفورد در سال ۱۹۶۲پیوست و در سال ۲۰۰۰ بازنشسته شد. مک کارتی برنده جایزه تورینگ از انجمن ماشین آلات کامپیوتر را در سال ۱۹۷۲ و مدال ملی علوم در سال ۱۹۹۱ را به دست آورد.
روحش شاددرباره وبلاگ


با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز که به ویلاگ این بنده سری زده اید و امید وارم که در وبلاگ من 1 مطابی رو پیدا کنی که به درد شما بخوره و بتوانی از آن استفاده مفید را انجام بدی . با نظرات خود ما را در انجام هر چه بهتر شدن وبلاگ یاری نمایید. شماره تماس با من 09141668615
شمارش معکوس برای آغاز گفتگوهای ایران با 1+5
خودرویی که شکل عوض می کند ثبت نام کاردانی به کارشناسی رژه کالسکه های عجیب و جالب در کراسنودار روسیه ... :: بزرگترین سنگ دنیا ... جدیدترین لباس عروس های تیر ماه 91 تصاویر دیدنی از عجیب ترین داشبورد های اتومبیل در جهان توصیه‌ های مهم امنیتی به کاربران گوشی های هوشمند زیبا ترین عکس های جدید عاشقانه ساخت ماوس هیبریدی جدید! عکس های زیبا از دریا عکس ترسناک‌ترین استخر دنیا «درهای بند ما در زندان همیشه بسته است» آموزش تصویری SQL Server 2008 قسمت 1 پیامک بازی با ((یارانه دهنده محترم)) بر سر یارانه پدیدار شدن آیات قرآن بر بدن یک نوزاد (+عکس) بدن كودک تبریزی خاصیت مغناطیسی دارد (+عکس) ماشین از دیدگاه دختر خانوووما + تصاویر بزرگترین قاتل قرن 21 +عکس چی میشد اگه این هالیوودی ها پشمالو بودند ؟! اینم از مجلس ایران.....ببین!!!+عکس بوسیدن فاطمه معتمد آریا توسط مجری مرد + عکس همه چیز در مورد شب زفاف دختر ۱۵ ساله که با ۲ ماه تن فروشی میلیونر شد + عکس شگفت انگیزترین ماهی کشور + عکس بلعیدن دست مردی توسط تمساح + تصاویرباور نکردنی 18+ بوی بد دهان دلیل کشته شدن یک نو عروس 17 ساله مراقبت یک سگ از جوجه غاز یتیم!/عکس بازداشت دختر نیمه عریان وزیر در خانه فساد!! +عکس خطرناک ترین بدلکاری سال+عکس مردی که با جنازه زنش چندین سال همبستری میکرد+عکس عکس های شخصی لیلا اوتادی در منزلش! شركت تك رايانه انلد ویروس جدید کامپیوتر آموزش ساختن ویروس تبلت Kindle Fire به نسخه ۶٫۳ آپدیت میشود پرواز ۴۸ ساعته هواپیمای خورشیدی! بی بی قصه های مجید درگذشت
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان درسی و آدرس fardin.851165965.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگان