خود اقدام به جمع کردن نوآوریهای گذشته خود با نوآوریهای جدید کرده و ماوس هیبریدی ارائه کرده است.  …

برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید

 

به گزارش سرویس علمی فناوری جام نیوز (۲۱ may)، یک شرکت تولید کننده وسائل جانبی بازیهای رایانه ای موس هیبریدی جدیدی را ابداع کرده که از سیستم کارکرد جانبی منحصر به فردی برخوردار است.
شرکت تولید کننده وسائل جانبی بازی های رایانه ای که ابزار جانبی برای بازیها تولید کرده است،‌ در آخرین فناوری خود اقدام به جمع کردن نوآوریهای گذشته خود با نوآوریهای جدید کرده و ماوس هیبریدی ارائه کرده که کارکرد جانبی منحصر به فردی داشته و از یک نوار نور قابل تنظیم برای به حداکثر رساندن دقت قسمت اپتیکال برخوردار است.

این ماوس جدید دارای حسگر اپتیکال ۴ هزار دی پی آی برای دقیقترین کنترل است که حتی از قابلیت تنظیم نیز برخوردار است. بدنه این ماوس نیز از طراحی ویژه ای برخوردار است تا حرکت آن با نهایت سادگی صورت بگیرد.

 

پوشش سطحی ماوس نیز از یک لایه ضد تعریق برخوردار است که از دست نمی لغزد.

 

به نوشته خبرگزاری مهر، این ماوس چون صفحه کلید تولیدی همین شرکت از سیستم فشردن آسان کلید Shift برخوردار است و این امکان را برای کاربر فراهم می کند که دو کارکرد مختلف را برای کلیدها و چرخ اسکرول ماوس تعریف کند.

 

در قسمت پشت این ماوس نوار نورانی وجود دارد که قابل تنظیم به ۱۶٫۸ میلیون رنگ مختلف است و می توان آن را طوری برنامه ریزی کرد که میان سایه ها و سایه روشنهای مختلف تغییر کند.