اقتصادی و سیاسی
 
 
 

زیبا ترین عکس های جدید عاشقانه ۲۰۱۲

Love9 0662 عکس های جدید عاشقانه دی 90

 

Love9 0612 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0622 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0632 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0642 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0652 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0662 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0672 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0682 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0693 عکس های جدید عاشقانه دی 90Love9 0702 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0712 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0722 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0732 عکس های جدید عاشقانه دی 90

 

Love9 0752 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0763 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0773 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0788 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0798 عکس های جدید عاشقانه دی 90

Love9 0808 عکس های جدید عاشقانه دی 90

 سه شنبه 16 خرداد 1391برچسب:تازه ها, دانش و فناوری, کامپیوتر, :: 21:7 ::  نويسنده : فردین
شرکت تولید کننده وسائل جانبی بازی های رایانه ای که ابزار جانبی برای بازیها تولید کرده است،‌ در آخرین فناوری

خود اقدام به جمع کردن نوآوریهای گذشته خود با نوآوریهای جدید کرده و ماوس هیبریدی ارائه کرده است.  …

برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید

 

به گزارش سرویس علمی فناوری جام نیوز (۲۱ may)، یک شرکت تولید کننده وسائل جانبی بازیهای رایانه ای موس هیبریدی جدیدی را ابداع کرده که از سیستم کارکرد جانبی منحصر به فردی برخوردار است.
شرکت تولید کننده وسائل جانبی بازی های رایانه ای که ابزار جانبی برای بازیها تولید کرده است،‌ در آخرین فناوری خود اقدام به جمع کردن نوآوریهای گذشته خود با نوآوریهای جدید کرده و ماوس هیبریدی ارائه کرده که کارکرد جانبی منحصر به فردی داشته و از یک نوار نور قابل تنظیم برای به حداکثر رساندن دقت قسمت اپتیکال برخوردار است.

این ماوس جدید دارای حسگر اپتیکال ۴ هزار دی پی آی برای دقیقترین کنترل است که حتی از قابلیت تنظیم نیز برخوردار است. بدنه این ماوس نیز از طراحی ویژه ای برخوردار است تا حرکت آن با نهایت سادگی صورت بگیرد.

 

پوشش سطحی ماوس نیز از یک لایه ضد تعریق برخوردار است که از دست نمی لغزد.

 

به نوشته خبرگزاری مهر، این ماوس چون صفحه کلید تولیدی همین شرکت از سیستم فشردن آسان کلید Shift برخوردار است و این امکان را برای کاربر فراهم می کند که دو کارکرد مختلف را برای کلیدها و چرخ اسکرول ماوس تعریف کند.

 

در قسمت پشت این ماوس نوار نورانی وجود دارد که قابل تنظیم به ۱۶٫۸ میلیون رنگ مختلف است و می توان آن را طوری برنامه ریزی کرد که میان سایه ها و سایه روشنهای مختلف تغییر کند.سه شنبه 16 خرداد 1391برچسب:عکس, زیبا, دریا, :: 20:59 ::  نويسنده : فردین

عکس های دیدنی وجالب از دریا

عکس های دریا

عکس های دریا

 

عکس های دریا

عکس های دریا

عکس های دریا

عکس های دریا

عکس های دریا

عکس های دریا

عکس های دریا

عکس های دریاسه شنبه 16 خرداد 1391برچسب:استخر, اسان, سخت, وحشت, :: 20:50 ::  نويسنده : فردین

ترسناک‌ترین استخر جهان در بالای ساختمان

آسمان خراشی در سنگاپور ساخته می‌شود.
ساخت این استخر که در سال ۲۰۱۶ میلادی کامل خواهد شد

 

 

ترسناک‌ترین استخر جهان

ترسناک‌ترین استخر جهان

 


ساخت این استخر که در سال ۲۰۱۶ میلادی کامل خواهد شد در ارتفاعی معادل با طبقه سی و هشتمین و در فاصله بین ساختمان دو برج ساخته خواهد شد.
این برج مسکونی در منطقه «بیشان» سنگاپور چشم‌انداز خیره‌کننده‌ای را برای ساکنان این ساختمان و ساختمان‌های اطراف آن بوجود می‌آورد.
ساکنان این دو برج همچنین می‌توانند از طریق پل‌هایی که در طبقه ۱۴ و ۲۶ آن تعبیه می‌شود به این دو ساختمان رفت و آمد کنند.

 

ترسناک ترین استخر

ترسناک ترین استخر

 

به گفته یکی از طراحان، ساکنان این ساختمان که دارای ۵۰۹ آپارتمان است می‌توانند از تسهیلات لوکس و آسایش موجود در آن استفاده کنند و از آن لذت ببرند.
در سال ۲۰۱۰ میلادی نیز پروژه «اسکای پارک» که دارای یک استخر روباز کشتی شکل در پشت‌بام ساختمان سه هتل بود، برای بازدید عموم به بهره برداری رسید. 

 

صدای آمریکا (واشنگتن) – یکی از زندانیان سیاسی دربند در ایران از فعالان حقوق بشری جهان خواست به آنچه که او ایجاد عمدی محیطی نامناسب برای زندانیان سیاسی و عقیدتی توسط مسئولان در زندان های ایران توصیف کرد، توجه بیشتری کنند.

رضا شریفی بوکانی، فعال سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج، در یک تماس تلفنی با شبکه خبری فارسی صدای آمریکا گفت که ده ها فعال سیاسی و عقیدتی در زندان رجایی شهر کرج در شرایط بسیار سختی بسر می برند.

این فعال سیاسی کرد در مکالمه ای تلفنی با برنامه ی «افق» از شرایط موجود در سالن دوازده بند چهار زندان رجایی شهر به شدت انتقاد کرد و گفت: «واقعا این برای ما بزرگترین شکنجه روحی است که درهای اینجا همیشه بسته است و تنها روزی دو ساعت هواخوری داریم.»

بنابر گزارش های منابع حقوق بشری، جمهوری اسلامی ایران پس از انتخابات بحث برانگیز ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بر شدت سرکوب و دستگیری فعالان سیاسی و حقوق بشری، دانشجویان و وکلا و نیز اعمال محدودیت های بیشتر بر رسانه ها، بطور گسترده ای افزوده است.

به گفته ی رضا شریفی، ۵۵ زندانی سیاسی و عقیدتی از جمله ده تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران، هیجده تن از افراد وابسته به احزاب کرد و یازده بهایی، از اعضای هیات علمی دانشگاه غیررسمی بهاییان، در آن بند محبوس هستند.

شریفی توضیح نداد که چگونه موفق به برقراری تماس تلفنی با صدای آمریکا شده است، اما گفت این امکان برای همه فراهم نیست و افزود «این تنها راهی است که می توانیم صدای خود را به بیرون برسانیم تا دنیا بفهمد ۵۵ تن در سخت ترین شرایط در این بند بسر می برند.»

به گفته شریفی بوکانی زندانیان سیاسی در زندان رجایی شهر از امکانات فرهنگی همچون دسترسی به کتابخانه و امکان تحصیل و نیز ورزش محروم هستند، در حالیکه این امکانات برای سایر زندانیان در بخشهای دیگر فراهم است. به گفته او بارها از رییس زندان نقل شده که دستور از مقامات بالا، دادستانی و وزارت اطلاعات، آمده که «این افراد باید در بدترین شرایط ممکن بمانند.»

او وضعیت روحی زندانیان سیاسی در آن بند را نامناسب توصیف کرد و گفت «۲۹ نفر از مجموع ۵۵ زندانی این بند قرص اعصاب مصرف می کنند.» وی در ادامه می گوید بعضی از هم بندی هایش، به ویژه تنی چند از بهاییان، با وجود داشتن بیماری های جدی و سن بالا از دسترسی به مراقبت های پزشکی و درمان محروم هستند.

«ما از حق ملاقات حضوری و حتی مکالمه ی تلفنی با عزیزانمان هم محروم هستیم.»

احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران، که در برنامه افق صدای آمریکا شرکت داشت، پس از شنیدن بخشهایی از صحبتهای شریفی بوکانی گفت «آنچه که وی توصیف کرد بطور معمول در تمام مصاحبه هایی که او با فعالین انجام داده بیان شده است».

مأموریت آقای شهید پس از یک سال بررسی وضع حقوق بشر در ایران و انتشار گزارش هایی در همین زمینه در ماه مارس توسط سازمان ملل متحد تمدید شد. وی در آخرین گزارش خود گفته است حدود ششصد و هفتاد مورد اعدام در سال گذشته در ایران به ثبت رسیده که بیشتر آنها محکومین مواد مخدر بوده اند و تعدادی نیز به جرم اهانت به اسلام مجازات شده اند.

آقای شهید با تأیید صحبتهای شریفی بوکانی می گوید از برخورد متفاوت با زندانیان سیاسی در زندانهای جمهوری اسلامی ایران آگاه است و می افزاید: «من از سطح پایین استانداردهای حقوق بشر در رفتار با آنچه که فعالان سیاسی دربند در ایران خوانده می شود نگران هستم.»

ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا تا کنون تحریمهای متعددی را علیه مسئولین نیروهای امنیتی، قوه قضاییه، و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار تعدادی از شرکتها و سازمانهای دیگر، بدلیل نقض حقوق بشر وضع کرده اند.

هادی قائمی، مدیر اجرایی کمپین بین المللی برای حقوق بشر در ایران و مهمان دیگر برنامه افق، با استقبال از تمدید مأموریت احمد شهید خطاب به مسولان جمهوری اسلامی ایران گفت: «آنها نمی توانند مانعی برای انجام مأموریت گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران ایجاد کنند.»

آقای قائمی از «عدم استقلال قوه قضاییه در ایران» به عنوان مهم ترین مشکل موجود یاد کرد و گفت: «قوه ی قضاییه به ابزاری در دست وزارت اطلاعات تبدیل شده است.» این وضعیت به گفته او به ویژه در سه سال گذشته بدتر شده است.

تهران به گزارشگر ویژه ی سازمان ملل اجازه ورود به ایران را نداده و با رد گزارشهای احمد شهید، وی را متهم به پیروی از سیاستهای غرب کرده است. جمهوری اسلامی کشورهای غربی را به استفاده ابزاری از مقوله حقوق بشر برای پیگیری اهداف سیاسی خود و اعمال فشار بیشتر با هدف به انزوا کشاندن ایران متهم می کند.

احمد شهید که در گزارشهایش اوضاع زندان و زندانیان در ایران را بطور کلی مورد بررسی قرار داده بود از همه کسانی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند دعوت کرد تا اطلاعاتشان را در اختیار او قرار دهند تا وی بتواند در گزارشهای آتی خود به این مقوله با توجه و تمرکز بیشتری بپردازد.

او در ادامه تأکید می کند که «لازم است از ایران درخواست شود تا حکومت قانون را به اجرا بگذارد، قوانینی که خودشان وضع کرده اند اما به دقت اعمال نمی شود.»

شریفی بوکانی که در حال سپری کردن حکم سه سال و نیم حبس خود به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت کشور است، طی تماسی با «افق» از انعکاس گفته های خود و هم بندی هایش توسط صدای آمریکا، به رغم تهدیدهایی که ممکن است متوجه او باشد، ابراز رضایت کرد و گفت امیدوار است اقدام وی نتیجه ای مثبت داشته باشدشنبه 16 ارديبهشت 1391برچسب:حک کردن, sql, آموزش, کامپیوتر, , :: 17:8 ::  نويسنده : فردین
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی در زیر آموزش تصویری SQL Server 2008 را بررسی میکنیم توجه کنید که شما میتواند آموزش SQL Server 2008 را به همراه چند بخش آموزشی دیگر که بصورت شبیه سازی شده و تعاملی درس داده شده است و رایگان نیز میباشد از لینک آموزش SQL Server دانلود کنید. در انتهای این آموزش تصویری نیز کل آموزش (هم متن و هم تصویری) در یک فایل PDF پیوست است.

به آموزش SQL Server 2008 خوش آمديد. در اين قسمت مي‌خواهيم روش نصب و کار با SQL Server 2008 را بررسي کنيم.
سادگي استفاده از نرم افزار آموزش SQL Server 2008 و همچنين هماهنگي کامل آن با NET Platform. باعث شده تا کاربران اين پايگاه داده افزايش چشم‌گيري داشته باشند. نسخه 2008 اين پايگاه داده داراي قابليت‌هاي جديدي است که باعث شده تا SQL Server 2008 بتواند رقيب بسيار خطرناکي براي رقيب ديرينه خود يعني Oracle باشد.
SQL Server 2008 داراي سرويسهاي مختلفي است که با استفاده از همه آنها مي‌توانيد يک پايگاه داده قدرتمند ايجاد کنيد. در هسته اين نرم افزار يک موتور پايگاه داده‌اي رابطه‌اي قوي وجود دارد. در اين قسمت شما مي‌توانيد داده‌هاي خود را ذخيره کنيد، تغيير دهيد و بازيابي نمائيد.
SQL Server 2008 داراي سرويسهاي مختلفي است که با استفاده از همه آنها مي‌توانيد يک پايگاه داده قدرتمند ايجاد کنيد. در هسته اين نرم افزار يک موتور پايگاه داده‌اي رابطه‌اي قوي وجود دارد. در اين قسمت شما مي‌توانيد داده‌هاي خود را ذخيره کنيد، تغيير دهيد و بازيابي نمائيد. ليست قسمتهاي ديگر اين نرم افزار را در زير مشاهده مي‌کنيد.
• سرويس Analysis
• سرويس Integration
• سرويس Notification
• سرويس Reporting
• سرويس Service Broker
• قبول کدهاي VB.NET و C#
• قبول سرويس HTTP
• سرويس Replication
• سرويس Full-Text Search
نگارشهاي مختلف SQL Server 2008
نرم افزار SQL Server 2008 داراي نگارشهاي مختلف زير است که در اين نرم‌افزار آموزشي از نگارش Enterprise که کاملترين نسخه SQL Server مي‌باشد استفاده مي‌کنيم.
• Enterprise
• Standard
• Workgroup
• Developer
• Web
• Express
قابليتهاي جديد در SQL Server 2008
قابليت‌هاي جديد اضافه شده درSQL Server 2008 به شرح زير است:
• اضافه شدن Persian Collection
• اضافه شدن نوع داده datetime2 و همچنين بهبود و افزايش دقت براي نگهداري نوع داده DateTime
• اضافه شدن نوع‌هاي داده geography و geometry براي دادها‌يي که با نقشه هاي زميني و هوايي سرو کار دارند.
• بهبود کارايي و افزايش سرعت بازيابي اطلاعات نسبت به نسخه هاي قبل
• قابليت Auto Complete کردن خودکار
• قابليت Syntax Checking يا غلط يابي خودکار
• مقدار دهي متغير هاي به صورت خطي
ارتقا و بهبود چشم گير Transact-SQL
• قابليت trace کردن Queryها
• قابليت ايجاد User Defined Types و Defined Aggregates User با ظرفيتي بالاتر از 8KB
• قابليت ارسال داده هاي بزرگ به توابع و Procedureها با قابليت جديد Table-Value Parameters
• توانايي انجام چندين پردازش توسط دستور جديد MERGE
• Model hierarchical data براي ايجاد نمودارهاي درختي و چارت ها توسط يکي از نوع هاي داده جديد به نام HierarchyID
• سيستم يکپارچه و ارتقا يافته Full-Text Indexes که با سرعتي بالا متن‌ها را جستو جو مي‌کند.
• اضافه شدن Linq براي توسعه دهندگاني که با Linq آشنايي دارند
• مديريت بر روي فايل ها توسط قابليت FILESTREAM Data Type
• و ...
روش نصب SQL Server 2008

توجه کنيد که نسخه Enterprise در سيستم عاملهاي Windows Server نصب مي‌شود. در اين نرم افزار آموزشي مي‌خواهيم SQL Server 2008 Enterprise را بر روي windows Server 2003 Service Pack 2 نصب کنيم. در ابتدا بايد DVD برنامه نصب SQL Server را وارد DVD Drive خود قرار دهيد. در ادامه اين کار را انجام مي‌دهيم.ادامه مطلب ...


 

در پی پیامک فرستادن یارانه دهنده محترم  جهت انصراف برخی یارانه گیرنده‌های محترم از دریافت یارانه و با توجه به اینکه تمام تلاش یارانه‌دهنده محترم بر تسهیل امور ، مخصوصا در این مورد هستش! یارانه‌دهنده محترم علاوه بر تهیه نسخه  اینترنتی برای انصراف از دریافت یارانه ، سیستم پاسخگویی به پیامکِ یارانه گیرنده  محترم را نیز فعال کرده است .

در زیر متن یکی از این پیامک بازی‌های بین یارانه‌گیرنده محترم و یارانه‌دهنده محترم را می‌خوانید :

 ***

یارانه دهنده محترم :

یارانه گیرنده محترم ، جناب آقای /سرکار خانم………………..نظر به تشخیص متمول بودن شما،  لطفاً جهت انصراف و یا تعین تکلیف وضعیت دریافت یارانه به سایت یارانه مراجعه کنید و یا همین پیامک را پاسخ دهید.

یارانه گیرنده محترم:

 کی متموله؟ من؟ من دارم از گرسنگی می‌میرم!

یارانه دهنده محترم :

کوتاه بیا بابا، آمارِت رو  در آوردم، کلی مایه‌تیله و ملک و املاک و پول و پله به هم زدی!

یارانه گیرنده محترم:

شایعه است ، اشتباه به عرضتون رسوندن،کذب محضه، دسیسه است!

یارانه دهنده محترم :

ای بابا، مایه‌دار محترم، واسه شما که این پول‌ها پولی نیست؛ بیخیال این ۲ قرون و ۱۰ ریال شو، خداوکیلی بذار بزنیمش به یه زخم دیگه!

یارانه گیرنده محترم :

 کمه؟ نه کمه؟ هفتاد هشتاد هزار تومن تو ماه کمه؟ از  اون روز تاحالا که یارانه هدفمند شده یه قرونم واسم یه قرونه! نون رو هم توی خونه جیره‌بندی کردم که نه تنها مثه قدیم دور ریز نداشته باشه، بلکه خودمونم از گرسنگی نمیریم، بیچاره نون خشکی‌ها معلوم نشد چی به سرشون آوردی با این طرحت! این بود اون یک میلیون و ششصد هزار شغلی که می‌گفتی؟ فقط  ۲میلیون نون خشکه‌ای این وسط بیکار شدن مرد حسابی!

یارانه دهنده محترم :

 دادا یه خورده کمتر بنویس خیلی طولانی پیامک می‌دی‌ها، اسمش پیامکه، داستان و رمّان نیستش که

یارانه گیرنده محترم :

 خوب حالا چه قدر از یارانه‌هام  رو نگیرم کارِت راه می افته؟

یارانه دهنده محترم :

قربونت اگه همش رو نگیری که خیلی آقایی!

یارانه گیرنده محترم :

قرار نشدا، اونوقت کی بره شیر ۱۱۰۰ تومنی بخره؟ کی سنگک ۶۰۰ تومنی بخره؟ کی بنزین ۷۰۰ تومنی بزنه؟

نه دادا اینجوری آبمون تو یه جوب نمیره!

یارانه دهنده محترم :

خیلی خوب بابا تُرش نکن، یک سوم بگیر، دوسوم نگیر.

یارانه گیرنده محترم :

 اوووه  دادا خیلی توقعت زیاده، اگه من دوسومش رو نگیرم کی پول آب و برق و گاز و تیلیفون و موبایل بده؟ کی پول کرایه تاکسی و سرویس مدرسه بده ؟ نُچ انگار شما اهل معامله نیستی !

یارانه دهنده محترم :

 چرا بابا هستیم. بیا قهر نکن ، فیفتی فیفتی !!! پنجاه پنجاه . خوبه؟ نصفش رو بگیر، نصفش رو نگیر !

یارانه گیرنده محترم :

دِکی ! بابا من می‌گم نره ، تو می‌گی بدوشش! آخه عزیز من، برادر من چه حرفیه می‌زنی ، کی بره…

یارانه دهنده محترم :

 خیلی خوب بابا ناله نکن! یک سومش رو نگیر. من که شغل می‌سازم واست، تولید خوب میارم واست‌، یک سوم نگیر! جون من!

یارانه گیرنده محترم :

 بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق!!!!

یارانه دهنده محترم :

 بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق!!!!

===============================================

پی نوشت :

۱-((بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق!!!! )) به آن معنی حرف زشت نیست ها! به معنی این است که اپراتور در این وسط گیج شده و یا هنگام پیامک بازی طرفین باران باریده و سیستم اپراتور هنگ کرده است!

۲- از سرنوشت یارانه دهنده محترم و یارانه گیرنده محترم اطلاعی در دست نیست!

 یک شنبه 27 فروردين 1391برچسب:, :: 9:29 ::  نويسنده : فردین

نماینده مسجد روستای “کراسنو-اکتیابرسکایا” منطقه “کیزلیار” داغستان اعلام کردکه آیاتی از قرآن مجید بر روی بدن کودک نه ماهه ای که در این روستا بدنیا آمده پدیدار و خود به خود ناپدید می شوند.

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت (ع) ـ ابنا ـ نماینده این مسجدگفته است: در خانواده یعقوبوف ها ۹ ماه پیش پسری بدنیا آمد که نام علی بر وی نهادند. اما چند روز بعد از تولد بر بدن این نوزاد کلماتی به زبان عربی نقش بست.

“مدینه یعقوبووا” مادراین کودک توضیح داد زیر چانه فرزندش بعد از تولد سیاهی هایی بوجود آمده بود که رفته رفته بعد از بهبود کلمه “الله” جای آن نقش بسته است.

وی گفت:این نوشته ها روزهای دوشنبه و جمعه پدیدار می شوند و در همین زمان دمای بدن نوزاد تا ۴۰ درجه بالا می رود. این نوشته ها سه روز باقی مانده و سپس به تدریج از بین می روند و سپس نوشته های جدیدی بوجود می آیند.

والدین این خبر را تا زمانی که بر روی بدن کودک جمله “حدیث مرا به مردم نشان دهید” بوجود نیامد،با دیگران درمیان نگذاشته بودند.

خانم یعقوبووا گفت: علی فرزند دوم ماست. برای دخترم این مسئله پیش نیامده بود.

رییس اداره دینی مسلمانان داغستان از ارائه توضیحاتی در این باره خودداری نمود و اطلاع داد که او هم مانند بقیه از این اتفاق در عجب است. 

این اتفاق یك پدیده متافیزیكی است كه احتمال دارد با جابه جا شدن عناصر موجود در بدن این ویژگی ایجاد شده باشد.

به گزارش نجومی: بدن یك كودك شش ساله در تبریز اجسام مختلف آهنی و الكترونیكی را به خود جذب می كند.

بدن ‘ متین درویش ‘ سی دی، كنترل تلویزیون، تلفن همراه و اجسام آهنی را به راحتی به خود جذب و مثل یك آهن ربا عمل می كند.

وی می گوید: چند روز پیش عكس های یك مجله علمی را تماشا می كردم كه به عكس یك كودك خارجی برخوردم كه قاشق و چنگال به بدنش چسبیده بود.

وی می افزاید: از روی كنجكاوی این آزمایش را روی بدن خودم انجام دادم و با تعجب بدن خودم هم مثل آهن ربا قاشق و چنگال را جذب كرد، بلافاصله با هیجان پیش پدر و مادر آمدم كه موجب شگفتی و تعجب فراوان آنان شد.

متخصص پزشكی هسته ای در خصوص این پدیده عجیب و نادر به خبرنگار ایرنا گفت: احتمال اینكه چرخش پروتون در داخل سلوهای بدن موجب ایجاد جاذبه شود، وجود دارد.

دكتر شهرام دبیری افزود: ولی در كل این پدیده غیرطبیعی بوده و نمونه آن تاكنون حداقل در آذربایجان شرقی دیده نشده است.

كارشناس پزشكی هسته ای و استاد دانشگاه تبریز نیز در این خصوص گفت: این اتفاق یك پدیده متافیزیكی است كه احتمال دارد با جابه جا شدن عناصر موجود در بدن این ویژگی ایجاد شده باشد.

دكتر پرویز شفیعی اظهار كرد: افزایش آهن بدن نمی تواند عامل این پدیده نادر باشد، چرا كه موجب ایجاد بیماری تالاسمی در كودك می شد، در صورتی كه او كاملا سالم است.

بنا به گفته پدر این كودك پزشكان با انجام آزمایشات لازم سلامت كامل بچه را تایید كرده اند.

گفته می شود اثرات مغناطیسی بیشتر در قسمت های قفسه سینه و شكم این كودك محسوس است.درباره وبلاگ


با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز که به ویلاگ این بنده سری زده اید و امید وارم که در وبلاگ من 1 مطابی رو پیدا کنی که به درد شما بخوره و بتوانی از آن استفاده مفید را انجام بدی . با نظرات خود ما را در انجام هر چه بهتر شدن وبلاگ یاری نمایید. شماره تماس با من 09141668615
شمارش معکوس برای آغاز گفتگوهای ایران با 1+5
خودرویی که شکل عوض می کند ثبت نام کاردانی به کارشناسی رژه کالسکه های عجیب و جالب در کراسنودار روسیه ... :: بزرگترین سنگ دنیا ... جدیدترین لباس عروس های تیر ماه 91 تصاویر دیدنی از عجیب ترین داشبورد های اتومبیل در جهان توصیه‌ های مهم امنیتی به کاربران گوشی های هوشمند زیبا ترین عکس های جدید عاشقانه ساخت ماوس هیبریدی جدید! عکس های زیبا از دریا عکس ترسناک‌ترین استخر دنیا «درهای بند ما در زندان همیشه بسته است» آموزش تصویری SQL Server 2008 قسمت 1 پیامک بازی با ((یارانه دهنده محترم)) بر سر یارانه پدیدار شدن آیات قرآن بر بدن یک نوزاد (+عکس) بدن كودک تبریزی خاصیت مغناطیسی دارد (+عکس) ماشین از دیدگاه دختر خانوووما + تصاویر بزرگترین قاتل قرن 21 +عکس چی میشد اگه این هالیوودی ها پشمالو بودند ؟! اینم از مجلس ایران.....ببین!!!+عکس بوسیدن فاطمه معتمد آریا توسط مجری مرد + عکس همه چیز در مورد شب زفاف دختر ۱۵ ساله که با ۲ ماه تن فروشی میلیونر شد + عکس شگفت انگیزترین ماهی کشور + عکس بلعیدن دست مردی توسط تمساح + تصاویرباور نکردنی 18+ بوی بد دهان دلیل کشته شدن یک نو عروس 17 ساله مراقبت یک سگ از جوجه غاز یتیم!/عکس بازداشت دختر نیمه عریان وزیر در خانه فساد!! +عکس خطرناک ترین بدلکاری سال+عکس مردی که با جنازه زنش چندین سال همبستری میکرد+عکس عکس های شخصی لیلا اوتادی در منزلش! شركت تك رايانه انلد ویروس جدید کامپیوتر آموزش ساختن ویروس تبلت Kindle Fire به نسخه ۶٫۳ آپدیت میشود پرواز ۴۸ ساعته هواپیمای خورشیدی! بی بی قصه های مجید درگذشت
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان درسی و آدرس fardin.851165965.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگان